HUM Şirketleri ülkemizde ve dünyada bitkisel yağ sektöründe mühendisliğini kendisinin yaptığı anahtar teslim tesisler ve tesis üniteleri kurmakta, bu tesislerde kullanılan makine ve sistemleri üretmekte, deneyimli ve uzman kadrosunun sunduğu mühendislik hizmetiyle yatırımlarınıza yön vermektedir.

Sektör

1960 yılından beri sektörde faaliyet gösteren HUM, Bitkisel Yağ Teknolojilerinde Türkiye'nin önde gelen kuruluşudur. Türkiye'de kurmuş olduğu komple yağ tesisleri ve tesis ünitelerinin yanında sektörün önemli tesislerinde çalışan yüzlerce makinası ile gurur duymaktadır. HUM bu haklı gururunu çalışanlarıyla paylaşmakta, insana yatırım yapan kurumsallaşmış yapısıyla başarılı projelere imza atmaktadır.

İnsan

HUM insana yapılan yatırımın şirketlerin devamlılığının ön koşulu olduğunun bilincindedir. Dünya, insanların sonsuz düşünme ve uygulama yetenekleriyle hızla gelişmektedir. HUM bu olguya gereken önemi vermiş ve en yoğun yatırımını insana yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Çevre

HUM, yaşadığımız dünyanın temiz geleceğine yeterli katkıyı sağlayabilmek için üzerine düşeni yapmakta, çevreye duyarlı teknolojilerin ülkemize kazandırılmasında öncülük etmektedir. Gelişen dünyada hak ettiği yeri almak isteyen Türkiye, çevreye duyarlı teknolojilerin kullanımında daha aktif olmalıdır.

Araştırma-Geliştirme

HUM, Türkiye'de Bitkisel Yağ Sektörünün gelişimi ve yönlendirilmesinde etkin rol oynamıştır. HUM, ülkemizin ekonomik teknolojileri ile gelişen dünyanın ileri teknolojilerini bir araya getirerek modern, ekonomik, insana ve çevreye duyarlı; kısaca başarılı bir sentez gerçekleştirmiştir. Özellikle Bitkisel Yağ Presleri, Kırma ve Valsleri, Ekstraksiyon ve Rafine Üniteleri HUM'un başarıyla yürüttüğü araştırma-geliştirme çalışmalarının önemli ürünleridir.

Hizmet

Yatırımcının üzerine aldığı sorumluluğun ağırlığı kaynakların etkin kullanımını zorunlu kılmaktadır. Yüksek teknolojiyi en ekonomik şartlarda sağlamak, karlı ve verimli yatırımlarınıza imza atmak çabasındayız.

  • Araştırma-Geliştirme
  • Yatırım fizibilite çalışmaları
  • Temel ve detay mühendislik
  • Proje yönetimi; kalite, program ve maliyet kontrolü, montaj ve işletmeye alma, operatör eğitimi
  • Satış sonrası hizmet; yedek parça ve servis desteği,

Kısaca yatırımınızın her aşamasında sizinle işbirliği içinde olmaya hazırız. Bize güvenin

Güvenilir olmanın önemini biliyoruz.
HUM MÜHENDİSLİK LTD.
HUM MAKİNE KOLL. ŞTİ.